Plan lekcji
Wybierz swoją klasę! » Klasa: ?
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /Application/views/header.php:1) in /Application/views/header.php on line 480
1GC 1B 1C
2D 2B 1GB
3C 1A 1D
1GA 3A 3B
3D 1GD 2AC
Liceum Ogólnokształcące
Obóz narciarski
Miejsce na wiosenne przerwy
Pełnomorski rejs żeglarski
Szkoła z lotu ptaka
Spotkanie fizyków
Obóz żeglarski Puck
Dzień szkoły
09 października 2019 OBÓZ ŻEGLARSKI PUCK 2020

       Zapraszamy do udziału w obozie żeglarskim w  Pucku.
 Obóz planowany jest w czerwcu 2020r. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę 200zł.
 Pierwszy termin rekrutacji upływa 15 listopada 2019r.

              Zapisy przyjmuje p. Bogusław Marzec

 


18 marca 2011 Budowa Hali Sportowej
05 listopada 2019 "Pożegnanie"

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ś.p. Anny Kudeli, Nauczycielki LO w Skawinie, niezapomnianego wychowawcy wielu pokoleń skawinian. Społeczność szkolna LO traci w Zmarłej nie tylko wielce charyzmatyczną polonistkę, lecz również niestrudzonego kustosza zbiorowej pamięci oraz życzliwego ludziom, pogodnego człowieka pochłoniętego sprawami  Szkoły i lokalnej zbiorowości. Mamy świadomość, że wraz z Jej odejściem kończy się pewna epoka tak w dziejach LO, jak też całego miasta. Cześć Jej pamięci!


04 listopada 2019 Skawińska Probówka Artystyczna 2019

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić do udziału w ósmej edycji Skawińskiej Probówki Artystycznej i wyrażamy nadzieję, że przyjmą Państwo zaproszenie na ten doroczny przegląd artystyczny Powiatu Krakowskiego.

Jak co roku, chcemy wspólnie przyjrzeć się bliskim nam na co dzień artystom - uczniom. W roku 2019 Skawińska Probówka Artystyczna będzie obejmowała trzy dziedziny i zostanie przeprowadzona w formie konkursów: literackiego, piosenki, oraz fotograficznego. Zasady każdego z nich zostały określone przez odrębne regulaminy. 

Zgłoszenia do wszystkich konkursów przyjmujemy do 18 listopada,  a finał całego przedsięwzięcia nastąpi 29  listopada 2019 r. o godz. 10.00 w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skawinie.

Liczymy na możliwość konfrontacji sztuki młodych artystów zarówno z opinią profesjonalnego jury, jak też kolegów i koleżanek. Mamy nadzieję, że w naszej probówce nie zabraknie ciekawych składników i wspólnie stworzymy udany eksperyment artystyczny!

 


31 października 2019 Budapeszt

26 września bieżącego roku w Budapeszcie odbył się finał międzynarodowego konkursu zorganizowanego w ramach działania Grupy Wyszehradzkiej. Uczniowie naszego Liceum  mieli okazję reprezentować nie tylko szkołę, ale i cały kraj. Wspólnie z rówieśnikami z Węgier i Słowacji zgłębiali tajemnice surowców naturalnych potrzebnych we współczesnym świecie, a deficytowych w przyrodzie.

Galeria


15 października 2019 Małopolska Chmura Edukacyjna

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU MCHE

Trwa rekrutacja uczniów naszego liceum na zajęcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 pn.” Małopolska Chmura Edukacyjna w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie.” Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw niezbędnych na rynku pracy oraz indywidualizacja podejścia do uczniów i uczennic Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie o szczególnych potrzebach w zakresie: biologii, geografii oraz umiejętności uczenia się w roku szkolnym 2019/2020 poprzez wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych: zajęcia on-line, koła naukowe. Projekt skierowany jest do uczniów klas II i III LO.


14 października 2019 Turniej crossmintona
07 października 2019 Małopolska Chmura Edukacyjna

W roku szkolnym 2019/2020 Szkoła przystąpiła do projektu edukacyjnego Małopolska Chmura Edukacyjna w obszarach: biologia, geografia, umiejętności uczenia się. Zajęcia, prowadzone metodą on-line przez ekspertów z krakowskich uczelni, rozpoczną się pod koniec października, a zakończą- w czerwcu 2020r.

 

Małopolska Chmura Edukacyjna


04 października 2019 BRĄZOWE MEDALISTKI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 27.09.2019r. w parku miejskim w Skawinie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe, w których reprezentacja dziewcząt naszej szkoły na dystansie 10 x 800 m zdobyła III miejsce.                

Skład drużyny -  Blak Klaudia III C, Kryda Alicja II D, Kiewrel Agnieszka II B, Żak Natalia II AC,

Grajny Dominika I D, Kryńska Karolina I D, Stefańska Oliwia I D, Ruśniak Aleksandra I GD,

Dudziak Oliwia I GD, Marzec Zofia I C. Gratulujemy sukcesu.

Zdjecia


01 października 2019 POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

W dniu 27.09.2019r. w parku miejskim w Skawinie odbyły się ,,Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców”. W zawodach wzięły udział 10-osobowe sztafety z Powiatu Krakowskiego. Reprezentacja LO Skawina w składzie: Norbert Bierówka, Kacper Kudela, Jakub Barcik, Michał Bijan, Krystian Boroń, Kamil Gałka, Maksymilian Ożóg, Konrad Pasternak, Mateusz Kosek i Marek Pilch - zdobyła I miejscei awansowała do zawodów wojewódzkich. Gratulacje!

Galeria