Plan lekcji
Wybierz swoją klasę! » Klasa: ?
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /Application/views/header.php:1) in /Application/views/header.php on line 475
3La 1B 1C
2D 2B 2C
3B 3C 1A
1D 2A
Liceum Ogólnokształcące
Obóz narciarski
Miejsce na wiosenne przerwy
Pełnomorski rejs żeglarski
Szkoła z lotu ptaka
Spotkanie fizyków
Obóz żeglarski Puck
Dzień szkoły
18 marca 2011 Budowa Hali Sportowej
20 września 2018 OBÓZ NAUKOWY

W dniach od 10.09 – 14.09. 2018 uczniowie profilu geograficznego byli na obozie naukowym w ośrodku Akademii-Górniczo-Hutniczej w Miękini. Codziennie odbywały się zajęcia w ramach projektu unijnego "Szanujmy energię", w ramach których robili doświadczenia – np. mierzyli temperaturę wody ogrzewaną pompą ciepła, przygotowywali prezentacje m.in.. n/t smogu, ale też  uczyli się skręcać  stelaż pod kolektor słoneczny (przetwarzający energię słoneczną na energię cieplną), poznawali zasady działania  instalacji fotowoltaicznej (wytwarzającej darmowy prąd ze słońca).

Wspólnie przygotowane kolacje, kiełbaski przy ognisku, pizza, piękna pogoda, darmowe Wi-Fi, znakomita atmosfera, to wszystko sprawiło, ze wyjazd był bardzo udany.

GALERIA


13 września 2018 WYWIADÓWKA

ZAPRASZAMY RODZICÓW I OPIEKUNÓW NA ZEBRANIE INFORMACYJNE 14 WRZEŚNIA O GODZINIE 1700


01 września 2018 ROZPOCZECIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 3 WRZEŚNIA O GODZINIE 0800


25 czerwca 2018 TALENT POWIATU 2018

19 czerwca b.r. w naszym Liceum odbyła się uroczysta gala Programu Stypendialnego Powiatu Krakowskiego „Talent Powiatu”. Jej głównymi bohaterami byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Krakowskiego, którzy w minionym roku w różnych dziedzinach osiągnęli imponujące sukcesy lub wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w różnorodne projekty czy działania i zasłużyli na tytuł Talent Powiatu 2018 oraz stypendium przyznawane przez Przewodniczącą Rady Powiatu w Krakowie.

Galeria


25 czerwca 2018 ŚWIĘTO SZKOŁY

Jak co roku, tuż przed wakacjami społeczność Liceum uczyła się i bawiła, celebrując Święto Szkoły. Uczniowie przygotowali sesję naukową, posłuchali zaproszonych gości, smakowali przygotowanych przez poszczególne klasy przysmaków, rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych i artystycznych. Zwycięzcami okazali się: klasa I a ( w zawodach sportowych) oraz ex aequo klasy I b i I d. Gratulujemy!

Galeria1

Galeria2

 

 


21 czerwca 2018 Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Reprezentacja szkoły w składzie: Artur Gros, Weronika Sajduk, Monika Słonina, Agnieszka Lis, Hubert Sasor zajęła IV miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.

DYPLOM

 


07 czerwca 2018 Festiwal Szekspirowski

W dniu 6.06.2018 po raz trzeci odbył się w naszej szkole Festiwal Szekspirowski. Udział w nim wzięli zaproszeni goście- gimnazjaliści z kilku szkół podstawowych, z SP 3 w Skawinie, SP 6 w Skawinie oraz Szkoły Podstawowej w Leńczach wraz z opiekunami, a także uczniowie klasy I d z naszego liceum.
Na początku odbył się pokaz filmików, które wygrały w tym roku w eliminacjach wstępnych, potem obejrzeliśmy dwie prezentacje na temat życia i twórczości Williama Szekspira, a następnie gimnazjaliści odpowiadali na pytania z nimi związane. Był również quiz na spostrzegawczość, dyktando biegane  oraz koło fortuny. W ramach relaksu wysłuchaliśmy dwóch utworów- sonetu Szekspira w wersji a capella oraz piosenki 'Verona' w wykonaniu uczennic Julii Szablak i Anny Rachwał. Zwycięzcami tegorocznymi została SP w Leńczach. Gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.


05 czerwca 2018 Inspektor Ochrony Danych

Zgodnie z treścią art. 11 ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że w placówce został wyznaczony

 Inspektor Ochrony Danych którym jest:

mgr Michał Matysik mail: IOD@poczta.onet.eu


25 maja 2018 XIV POWIATOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ W NOWOCZESNYCH FORMACH TANECZNYCH

Układ taneczny dziewcząt z LO w Skawinie zdobył II nagrodę w XIV Powiatowych Mistrzostwach Szkół powiatu Krakowksiego w Nowoczesnych Formach Tanecznych. Zwyciężył zespół skawińskiego ZST-E.

Galeria