Plan lekcji
Wybierz swoją klasę! » Klasa: ?
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /Application/views/header.php:1) in /Application/views/header.php on line 480
1GC 1B 1C
2D 2B 1GB
3C 1A 1D
1GA 3A 3B
3D 1GD 2AC
Liceum Ogólnokształcące
Obozy narciarskie
Rejsy żeglarskie
Szkoła z lotu ptaka
Obozy żeglarskie w Pucku
Dzień szkoły
01 czerwca 2020 PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE PRZEPROWADZENIA EGZAMINU MATURALNEGO

Załącznik numer 1 do Zarządzenia dyrektora LO w Skawinie z dnia 01.06.2020r

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE PRZEPROWADZENIA EGZAMINU MATURALNEGO 2020r W LO W SKAWINIE W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMICZNYM.

 

(całość dokumentu w czytaj więcej)


28 maja 2020 MATURA KOMUNIKAT

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie informuje, że w związku z organizacją egzaminu maturalnego w warunkach zagrożenia epidemicznego, uwzględniając wytyczne dotyczące przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych w 2020 r., podjęto decyzję o przeniesieniu części egzaminów zdawanej przez największą ilość zdających do sali gimnastycznej.
Zmiana ta zapewni absolwentom i osobom odpowiedzialnym za przeprowadzenie egzaminu warunki pozwalające na zachowanie niezbędnego dystansu [ponad 2m], oraz sprawnego i bezpiecznego zajmowania miejsc i opuszczania sali egzaminacyjnej.
Aranżacja sali egzaminacyjnej w zakresie części egzaminów wykorzystującej odtwarzane nagrania zostanie wykonana i zrealizowana przy współpracy z Centrum Kultury i Sportu, przez akustyka.
O wszystkich niezbędnych procedurach i zmianach będziemy informować zdających jak do tej pory, za pomocą dziennika elektronicznego. Informacje te – w bardziej zawężonym zakrsie znajdą się także na stronie internetowej szkoły i szkolnym Facebooku.


Do zobaczenia na maturze!
Adam Łukasik


28 maja 2020 ZARZADZENIE NR 17/2020
  1. Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Skawinie na podstawie Wytycznych GIS, MZ i MEN dla szkół – konsultacje z nauczycielami w szkole wprowadza z dniem 28.05.2020r. do bezwzględnego przestrzegania i stosowania się Procedury bezpieczeństwa w czasie konsultacji dla uczniów w LO w Skawinie w związku z zagrożeniem epidemicznym o następującej treści:

    Całość zarządzenia w czytaj wiecej

18 marca 2011 Budowa Hali Sportowej
02 czerwca 2020 Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży online" dla nauczycieli i rodziców

Kiedy niewinny żart staje się hejtem? Jak reagować na agresję w internecie? Jak pomóc ofiarom cyberprzemocy?

kliknij aby posłuchać

Jak kontrolować czas, który dziecko spędza w sieci? W którym momencie powiedzieć stop? Jakie mogą być negatywne skutki nadużywania internetu i jak sobie z nimi radzić?

kliknij aby posłuchać

Czy zdajemy sobie sprawę z negatywnych konsekwencji, które ze sobą niesie? Jak rozmawiać z nastolatkiem o skutkach takich działań? Do kogo zwrócić się o pomoc?

kliknij aby posłuchać

Jak uchronić przed nimi nasze dzieci? Jakie treści są szkodliwe? Jak nauczyć dzieci bezpiecznie poruszać się po internecie i odpowiednio reagować na niebezpieczne materiały?

kliknij aby posłuchać


25 maja 2020 MATURA KOMUNIKAT

W związku z organizacją egzaminu maturalnego proszę o zgłoszenie się osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką, ani nie mogą nosić przyłbicy w czasie wchodzenia i opuszczania sali egzaminacyjnej. Kontakt w tej sprawie jest niezbędny nie później niż do 29 maja 2020r. – telefonicznie bądź za pomocą dziennika elektronicznego z wicedyrektorem szkoły p. Andrzejem Morawą


22 maja 2020 Uwaga emerytowani Nauczyciele LO w Skawinie

Dyrektor LO w imieniu komisji socjalnej uprzejmie przypomina o możliwości składania wniosków do tejże komisji o przyznanie należnych świadczeń zgodnie z regulaminem ZFŚS. Wnioski proszę składać osobiście w sekretariacie Liceum, po wcześniejszym umówieniu się na wizytę, lub on-line przesyłając uzupełniony wniosek na adres mailowy sekretariatu sekretariat@zso.pl.pl w terminie do 03 czerwca 2020r. Stosowne formularze dostępne są do pobrania w czytaj więcej
 

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami, Adam Łukasik


11 maja 2020 OGÓLNOPOLSKA Kampania ZNAMIĘ! ZNAM JE?
U NAS W SZKOLE 11.05 - 30 05.
Organizator - Akademia Czerniaka STUDENCKIE KOŁO NAUKOWE ONKOMA, CENTRUM ONKOLOGII – INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
 w Warszawie.
We współpracy z #PowiatKrakowski.
Dzisiaj rozpoczynamy w zmodyfikowanej ewersji, najpierw lekcje z wychowawcą, lekcje biologii, potem konkurs  - wszystkie informacje podczas zajęć.Zapraszamy.
#LO #LOSkawina #akademiaczerniaka #powiatkrakowski #bądźświadomyZobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link


01 maja 2020 Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego FOX

W dniu 3.03. 2020 odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs z języka angielskiego FOX, jego dwudziesta jubileuszowa edycja. Z wielką przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie miejsca.

Zofia Marzec kl. Ic- wynik bdb, II miejsce w konkursie
Wiktoria Zajda kl. Iga- wynik db, III miejsce w konkursie
Eryk Remański kl. I gc- wynik db, III miejsce w konkursie


28 kwietnia 2020 MATURA 2020

W na podstronie MATURA znajdziecie pismo MEN w sprawie nowych terminów matur, oraz harmonogram matur