Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Herb szkoły

V POWIATOWY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 12.11.2012r. na terenie ZSRCKU w Czernichowie odbył się V Powiatowy Bieg Niepodległości. Celem zawodów było uczczenie Święta Niepodległości oraz aktywizacja młodzieży do zajęć sportowych. W zawodach wzięło udział siedem szkół ponad gimnazjalnych powiatu krakowskiego. Uczniowie startowali indywidualnie na dystansie: dziewczęta-1200m, chłopcy-2000m. Z przyjemnością informujemy, że pomimo bardzo złych warunków atmosferycznych troje naszych uczniów stanęło na podium. Karolina Kucharczyk z kl. 1c zdobyła I miejsce, Damian Witkowski z klasy 3d wywalczył II miejsce, Aleksandra Kędzierska z kl. 1c zajęła III miejsce. Zaraz za podium, na IV miejscu uplasowała się Anita Królik z kl. 2e. Po zawodach rozdano bardzo atrakcyjne nagrody: tablet, mp3, słuchawki oraz zaproszono nas na poczęstunek. Gratulujemy naszym uczniom i liczymy na dalsze sukcesy!!!