Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Herb szkoły

WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W NARCIARSTWIE DLA LO W SKAWINIE

10 marca w Kluszkowcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Narciarstwie Zjazdowym. Do rywalizacji indywidualnej w konkurencji slalom gigant stanęło 170 zawodników – zwycięzców etapu powiatowego z całej Małopolski. Reprezentacja skawińskiego LO osiągnęła bardzo dobre wyniki w końcowej klasyfikacji w której srebrny medal wywalczyła nasza uczennica Anna Nowak. Nasza narciarka przyznaje, że było ciężko gdyż czołówkę zawodów stanowili najlepsi narciarze Polski w tej kategorii wiekowej z którymi niejednokrotnie rywalizowała  na rożnego rodzaju zawodach narciarskich. Powiat krakowski reprezentowali jedynie nasi zawodnicy: Anna Nowak, Nina Gruca, Piotr Lizak, Karol Gruca i Michał Mirocha. W klasyfikacji drużynowej powiatów, krakowski uplasował się na 4 miejscu.