Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Herb szkoły

Nasze ostatnie osiągniecia sportowe

W piątek 6 marca w Hali Sportowej CKiS w Skawinie odbył się turniej drużynowy tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Turniej odbył się na szczeblu powiatowym w ramach Licealiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców i dziewcząt. Sukcesem był awans dziewcząt do zawodów rejonowych, gdzie po długotrwałej i ciężkiej walce wywalczyły brąz! Serdecznie gratulujemy Magdzie Machno z klasy 1A i Dagmarze Wąsik, uczennicy klasy 1B. Życzymy dalszych sukcesów. INDYWIDUALNE ZAWODY SZACHOWE W dniu 27.01.2009 r. w OKR Gubałówka w Skawinie odbyły się indywidualne zawody szachowe w ramach Powiatowej Licealiady. W zawodach uczestniczyło 48 zawodników i zawodniczek. Uczniowie dzielnie walczyli o zwycięstwo. I tak, pierwsze miejsce wywalczył Waldemar Brózda z klasy 1A. Tuż poza podium na czwartym miejscu znalazł się Marcin Kania z klasy 1D. W kategorii kobiet drugie miejsce zdobyła Ewa Cymerkiewicz z klasy 2D, trzecie natomiast uczennica klasy 2B, Wiola Myśliwiec. TRUDNE ZMAGANIA SIATKARZY I SIATKAREK W dniu 29 i 30.01.2009 na Hali Sportowej w Krzeszowicach odbyły się Zawody Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do rozgrywek przystąpiły drużyny z: ZSP Krzeszowice, ZS Czernichów, LO Krzeszowice, LO Piekary, ZSO Skawina, ZSTE Skawina. Gra była niełatwa i zacięta. Przeciwnicy okazali się mocnymi rywalami. Nasi zawodnicy nie poddawali się, walczyli dzielnie do końca. W klasyfikacji końcowej chłopcy wywalczyli brąz, dziewczęta natomiast uplasowały się na piątej pozycji. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!!!