Plan lekcji
Wybierz swoją klasę! » Klasa: ?
zamknij Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Jeśli chcesz wyłączyć ciasteczka skorzystaj z tej instrukcji.
1B 2D 2B
2C 3C 1D
2A 1AC 3A
3B 3D
Liceum Ogólnokształcące

XIV POWIATOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ W NOWOCZESNYCH FORMACH TANECZNYCH

Autor: admin
Dodano: 25 maja 2018

W piątek 18 maja b.r. w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym i SP nr 2 w Skawinie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół w Nowoczesnych Formach Tanecznych. Zawody zostały zorganizowane już po raz XIV przez liceum przy współudziale Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Patronat nad przedsięwzięciem objął Powiat Krakowski, fundator wszystkich nagród.W mistrzostwach udział wzięło siedem zespołów tanecznych. 

W kategorii Szkół Podstawowych (klasy VII i gimnazjalne): I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6,II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2, III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3.                                                                                                                          
W kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych: I miejsce – ZSTE w Skawinie, II miejsce ex-aequo – Liceum Ogólnokształcące w Skawinie i ZS RCKU w Czernichowie; III miejsce – Liceum Katolickie w Skawinie.
Nagroda specjalna – srebrna biżuteria i zestawy kosmetyków, ufundowane przez właścicielkę drogerii Koliber w Skawinie jury przyznało najlepszym tancerzom tegorocznych mistrzostw. W kategorii szkól podstawowych – Alicji Kochana ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych  YuliiTrepaka z ZSRCKU w Czernichowie.                                                                                                                

W  przerwie zawodów publiczność mogła podziwiać występy taneczne i wokalne w wykonaniu uczennic liceum – Julii Styrylskiej oraz Anny Rachwał, a także pokaz grupy cheerleaders „ GalaxyCheer” z Woli Radziszowskiej prowadzonej przez Renatę Maślankę.  W przerwie podczas obrad jury wszyscy uczestnicy imprezy wzięli udział w lekcji zumby, którą poprowadziła instruktorka fitness Wiktoria Balon, absolwentka liceum.