Plan lekcji
Wybierz swoją klasę! » Klasa: ?
zamknij Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Jeśli chcesz wyłączyć ciasteczka skorzystaj z tej instrukcji.
1GC 1B 1C
2D 2B 1GB
3C 1A 1D
1GA 3A 3B
3D 1GD 2AC
Liceum Ogólnokształcące

Skawińska Probówka Artystyczna 2019

Autor: admin
Dodano: 04 listopada 2019

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić do udziału w ósmej edycji Skawińskiej Probówki Artystycznej i wyrażamy nadzieję, że przyjmą Państwo zaproszenie na ten doroczny przegląd artystyczny Powiatu Krakowskiego.

Jak co roku, chcemy wspólnie przyjrzeć się bliskim nam na co dzień artystom - uczniom. W roku 2019 Skawińska Probówka Artystyczna będzie obejmowała trzy dziedziny i zostanie przeprowadzona w formie konkursów: literackiego, piosenki, oraz fotograficznego. Zasady każdego z nich zostały określone przez odrębne regulaminy. 

Zgłoszenia do wszystkich konkursów przyjmujemy do 18 listopada,  a finał całego przedsięwzięcia nastąpi 29  listopada 2019 r. o godz. 10.00 w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skawinie.

Liczymy na możliwość konfrontacji sztuki młodych artystów zarówno z opinią profesjonalnego jury, jak też kolegów i koleżanek. Mamy nadzieję, że w naszej probówce nie zabraknie ciekawych składników i wspólnie stworzymy udany eksperyment artystyczny!