Plan lekcji
Wybierz swoją klasę! » Klasa: ?
zamknij Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Jeśli chcesz wyłączyć ciasteczka skorzystaj z tej instrukcji.
1GC 1B 1C
2D 2B 1GB
3C 1A 1D
1GA 3A 3B
3D 1GD 2AC
Liceum Ogólnokształcące

Małopolska Chmura Edukacyjna

Autor: admin
Dodano: 10 lutego 2020

Rekrutacja na wyjazdy warsztatowe, weekendowe na małopolskie uczelnie wyższe w ramach realizacji projektu „ Małopolska Chmura Edukacyjna w Skawinie

 

         Rekrutacja na wyjazdy / zajęcia weekendowe dla uczniów szkół średnich z całej Małopolski zostanie zakończona 16 lutego 2020roku. Wyjazd dla naszej szkoły jest zaplanowany na weekend 27- 29 marca 2020 r. Do tej pory zrekrutowaliśmy  50 uczniów naszego liceum zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w takich obszarach tematycznych jak : język angielski, umiejętność    pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy, matematyka, geografia, biologia, chemia. Wstępne dane zostały wysłane do osoby rekrutującej i koordynującej  wyjazdy  w Urzędzie Marszałkowskim i czekamy na decyzję o ilości przyznanych nam miejsc, ponieważ zainteresowanie uczniów  z Małopolski tego typu darmowymi wyjazdami połączonymi z intensywna nauką wybranego przedmiotu i zwiedzaniem ciekawym miejsc jest bardzo duże.