Plan lekcji
Wybierz swoją klasę! » Klasa: ?
zamknij Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Jeśli chcesz wyłączyć ciasteczka skorzystaj z tej instrukcji.
1GC 1B 1C
2D 2B 1GB
3C 1A 1D
1GA 3A 3B
3D 1GD 2AC
Liceum Ogólnokształcące

MATURA KOMUNIKAT

Autor: admin
Dodano: 28 maja 2020

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie informuje, że w związku z organizacją egzaminu maturalnego w warunkach zagrożenia epidemicznego, uwzględniając wytyczne dotyczące przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych w 2020 r., podjęto decyzję o przeniesieniu części egzaminów zdawanej przez największą ilość zdających do sali gimnastycznej.
Zmiana ta zapewni absolwentom i osobom odpowiedzialnym za przeprowadzenie egzaminu warunki pozwalające na zachowanie niezbędnego dystansu [ponad 2m], oraz sprawnego i bezpiecznego zajmowania miejsc i opuszczania sali egzaminacyjnej.
Aranżacja sali egzaminacyjnej w zakresie części egzaminów wykorzystującej odtwarzane nagrania zostanie wykonana i zrealizowana przy współpracy z Centrum Kultury i Sportu, przez akustyka.
O wszystkich niezbędnych procedurach i zmianach będziemy informować zdających jak do tej pory, za pomocą dziennika elektronicznego. Informacje te – w bardziej zawężonym zakrsie znajdą się także na stronie internetowej szkoły i szkolnym Facebooku.
Do zobaczenia na maturze!
Adam Łukasik