Plan lekcji
Wybierz swoją klasę! » Klasa: ?
zamknij Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Jeśli chcesz wyłączyć ciasteczka skorzystaj z tej instrukcji.
1GC 1B 1C
2D 2B 1GB
3C 1A 1D
1GA 3A 3B
3D 1GD 2AC
Liceum Ogólnokształcące

Hala sportowa

 


Dzięki przyjaznej dłoni ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń.

W imieniu naszego Liceum oraz jego uczniów wyrażam głęboką wdzięczność za ofiarowaną pomoc w postaci darowizny finansowej na zakup sprzętu siłowego do SALI FITNESS na hali sportowej.

Życzymy wielu sukcesów na polu zawodowym raz realizacji życiowych zamierzeń.

 

 Adam Łukasik

 

 

                                         


OPIS HALI

Powierzchnia głównej sali to 1161,08m2, wysokość: 7,5m. Sala jest dobrze doświetlona poprzez przeszklenia na bocznych i na szczytowych ścianach budynku. Obiekt posiada także trzy małe salki do ćwiczeń. Na parterze budynek podzielony jest na dwie części: salę widowiskowo – sportową, oraz zaplecze socjalno – techniczne, w którym zlokalizowane są szatnie i łazienki dla sportowców, pokój trenera (pomieszczenie 1-szej pomocy). Na pierwszym piętrze znajduje się widownia otwarta na salę sportową. Mieści ona 260 miejsc siedzących. W środkowej części widowni wydzielone są miejsca dla komentatorów widowisk odbywających się w hali. Dzięki pojemności sali gimnastycznej, w zależności od rodzaju odbywającej się imprezy, obiekt może pomieścić do 500 osób (w przypadku imprez kulturalnych), w przypadku imprez sportowych natomiast dysponuje 354 miejscami siedzącymi (260 miejsc na trybunach stałych i 94 wysuwanych). Na hali zapewnione jest pełne zaplecze sanitarne. Sala na poziomie parteru jest w pełni przystosowana do korzystania z niej przez osoby niepełnosprawne, dzięki temu osoby te mogą korzystać z hali sportowej nie tylko jako widzowie, ale także jako zawodnicy. Do dyspozycji jest również sala fitness, idealna do prowadzenia zajęć w małych grupach (taniec, fitness). Boczna ściana Sali jest przeszklona, na jednej ścianie są drewniane drabinki a na pozostałych dwóch – wysokie lustra i poręcze do ćwiczeń. Bezpośrednio przy sali znajduje się szatnia.

 

NA NASZEJ HALI SPORTOWEJ ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA POWIERZCHNI REKLAMOWEJ!!!

OFERUJEMY PAŃSTWU NASTĘPUJĄCE WYMIARY POWIERZCHNI REKLAMOWYCH

WEWNĄTRZ BUDYNKU:  →1,5m x 3 m; →4 mx 4 m; →5 m x 2 m; → 4m x 2 m; →10 m x 2 m

NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU:→3 m x 5 m; →15 m x 3 m

UDOSTĘPNIANIE NA WYNAJMY PRYWATNE

Od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-23.00

Soboty i niedziele – w zależności od potrzeb

 

STAWKI WYNAJMU HALI SPORTOWEJ

REGULAMIN KORZYSTANIA Z HALI

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO PROFILU NA PORTALU FACEBOOK

 

Jest tam bogata galeria zdjęć wnętrza hali, szatni, Sali fitness, także z odbywających się imprez. Na profilu hali mogą się Państwo zaznajomić z aktualnym harmonogramem wynajmów.

 

KONTAKT

e-mail: halaskawina@o2.pl

tel.12 276 35 77

kontakt: Ewa Kotula  506-568-754

Hala Sportowa przy LO i SP2

Ul. Żwirki i Wigury 17

32-050 SKAWINA