Plan lekcji
Wybierz swoją klasę! » Klasa: ?
zamknij Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Jeśli chcesz wyłączyć ciasteczka skorzystaj z tej instrukcji.
3La 1B 1C
2D 2B 2C
3B 3C 1A
1D 2A
Liceum Ogólnokształcące

Nowoczesne formy taneczne

 

 

 

ZAPROSZENIE I REGULAMIN 2016

 

XIII MISTRZOSTWA POWIATU W NOWOCZESNYCH FORMACH TANECZNYCH

          15 kwietnia 2016r. w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym i  Szkole Podstawowej  nr 2 w Skawinie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół w Nowoczesnych Formach Tanecznych. Zawody zostały zorganizowane przez naszą szkołę  pod patronatem Starosty Powiatu Krakowskiego.                                 Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Natalia Poskróbek, Małgorzata Surówka, Zuzanna Kowalczyk, Aleksandra Wróblewska, Julia Styrylska, Julia Siedlaczek, Natalia Kończak, Kamila Kozak  zatańczyła przepiękną i trudną choreografię zdobywając III miejsce. Dziewczęta dziękujemy za wasz profesjonalizm oraz sporą dawkę wrażeń i pozytywnych emocji.     
Poniżej przedstawiamy wyniki mistrzostw:

Wśród szkół gimnazjalnych: I miejsce -  Gimnazjum Katolickie w Skawinie,  II miejsce -  Gimnazjum nr 1 w Skawinie, III miejsce -  Gimnazjum nr 2 w Skawinie.   Wśród szkól ponadgimnazjalnych: I miejsce - ZSRCKU  w Czernichowie, II miejsce – ZSTE w Skawinie, III miejsce -  Liceum Ogólnokształcące w Skawinie, IV miejsce -  Liceum Ogólnokształcące w Słomnikach.  Zwycięska drużyna z Czernichowa miała w swoim składzie młodzież z Ukrainy, co nadało mistrzostwom rangę międzynarodową.  Atrakcją imprezy były występy wokalne uczennic naszego liceum: Moniki Chmielarczyk, Pauliny Ożóg i Cecylii Wyroby; pokaz tańca współczesnego w wykonaniu Julii Styrylskiej, choreografia na stepach grupy fitness z klasy I C prowadzonej przez Katarzynę Ścibor oraz lekcja dance, którą poprowadziły: Marysia Stefaniak i Natalia Miętka.                                       

galeria1          galeria2                                                                                                    


 

ROK 2015

XII MISTRZOSTWA POWIATU W NOWOCZESNYCH FORMACH TANECZNYCH - WYNIKI

                        17 kwietnia 2015 roku w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół w Nowoczesnych Formach Tanecznych.  Z przyjemnością informujemy, że drużyna skawińskiego „ogólniaka” w składzie:

Natalia Poskróbek Ic, Małgorzata Surówka Ib, Zuzanna Kowalczyk, Agnieszka Niewolska Ib, Marzena Lelek Ib, Aleksandra Wróblewska Ib podbiła serca publiczności i jury zdobywając  I miejsce!          

W mistrzostwach udział wzięło siedem zespołów tanecznych. Oto wyniki:    
W kategorii Gimnazjada:
I miejsce –  Gimnazjum w Brzeźnicy,
II miejsce – Gimnazjum nr 2 w Skawinie,
III miejsce – Gimnazjum nr 1 w Skawinie,
W kategorii Licealiada: 
I miejsce – Liceum Ogólnokształcące w  Skawinie,
II miejsce – ZSRCKU w Czernichowie,
III miejsce –  ZSTE w Skawinie (I zespól taneczny– Street-Dance),
IV miejsce –   ZSTE w Skawinie (II zespół taneczny),

                                                                                                                                              

    Galeria zdjęć