Plan lekcji
Wybierz swoją klasę! » Klasa: ?
zamknij Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Jeśli chcesz wyłączyć ciasteczka skorzystaj z tej instrukcji.
1B 2D 2B
2C 3C 1D
2A 1AC 3A
3B 3D
Liceum Ogólnokształcące

Nowoczesne formy taneczne

 

HARMONOGRAM I REGULAMIN 2018

WICEMISTRZYNIE POWIATU W TAŃCU NOWOCZESNYM

        Z przyjemnością informujemy, że w tegorocznych XIV Powiatowych Mistrzostwach Szkół w Nowoczesnych Formach Tanecznych, które odbyły się w piątek 18 maja w hali sportowej przy  Liceum Ogólnokształcącym i SP nr 2 w Skawinie reprezentacja naszej szkoły w składzie: Aleksandra Frydrych 1d, Julia Balon 1d, Zosia Nowakowska 1d, Gabriela Tyrała 1d, Patrycja Nemś 2c, Eliza Grotowska 2b, i Julia Pliczko zdobyła II miejsce. Układ naszych dziewcząt zachwycił przemyślaną choreografią i techniką wykonania. Był to spektakl taneczno-muzyczny o tematyce więziennej.

W mistrzostwach udział wzięło siedem zespołów tanecznych. Jury w składzie:  Monika Fliszewska, Lidia Pycińska, Anna Gońka oceniało występy w osobnych kategoriach wiekowych. Liczyła się wartość artystyczna i techniczna pokazu.                                                                                                                                     
Oto wyniki:                                                                                                                                                                    
 W kategorii Szkół Podstawowych (klasy VII i gimnazjalne):  I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6, II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2, III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3.                                                                                                                      

W kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych: I miejsce – ZSTE w Skawinie, II miejsce ex-aequo – Liceum Ogólnokształcące w Skawinie i ZS RCKU w Czernichowie, III miejsce – Liceum Katolickie w Skawinie.                                                                                                                                                        
 
Trzy pierwsze zespoły w każdej kategorii wiekowej otrzymały: szklane trofea, piłki gimnastyczne do fitness oraz  sprzęt sportowy (piłki koszykowe i siatkowe).   
Ponadto wszyscy uczestnicy  otrzymali od organizatora imprezy pamiątkowe dyplomy oraz okolicznościowe butony i kosmetyki.                              
Nagroda specjalna – srebrna biżuteria i zestawy kosmetyków, ufundowane przez właścicielkę drogerii Koliber w Skawinie jury przyznało najlepszym tancerzom tegorocznych mistrzostw. W kategorii szkól podstawowych – Alicji Kochana ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych  Yulii  Trepaka (Ukraina) z ZS RCKU w Czernichowie.                                                                                                                                                                                                         
W  przerwie zawodów publiczność mogła podziwiać występy taneczne i wokalne w wykonaniu uczennic liceum – Julii Styrylskiej oraz Anny Rachwał, a także pokaz grupy cheerleaders „ Galaxy Cheer” z Woli Radziszowskiej prowadzonej przez Renatę Maślankę.  W przerwie podczas obrad jury wszyscy uczestnicy imprezy wzięli udział w lekcji zumby, którą poprowadziła instruktorka Wiktoria Balon.

Galeria

 

 

 

ZAPROSZENIE I REGULAMIN 2016

 

XIII MISTRZOSTWA POWIATU W NOWOCZESNYCH FORMACH TANECZNYCH

          15 kwietnia 2016r. w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym i  Szkole Podstawowej  nr 2 w Skawinie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół w Nowoczesnych Formach Tanecznych. Zawody zostały zorganizowane przez naszą szkołę  pod patronatem Starosty Powiatu Krakowskiego.                                 Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Natalia Poskróbek, Małgorzata Surówka, Zuzanna Kowalczyk, Aleksandra Wróblewska, Julia Styrylska, Julia Siedlaczek, Natalia Kończak, Kamila Kozak  zatańczyła przepiękną i trudną choreografię zdobywając III miejsce. Dziewczęta dziękujemy za wasz profesjonalizm oraz sporą dawkę wrażeń i pozytywnych emocji.     
Poniżej przedstawiamy wyniki mistrzostw:

Wśród szkół gimnazjalnych: I miejsce -  Gimnazjum Katolickie w Skawinie,  II miejsce -  Gimnazjum nr 1 w Skawinie, III miejsce -  Gimnazjum nr 2 w Skawinie.   Wśród szkól ponadgimnazjalnych: I miejsce - ZSRCKU  w Czernichowie, II miejsce – ZSTE w Skawinie, III miejsce -  Liceum Ogólnokształcące w Skawinie, IV miejsce -  Liceum Ogólnokształcące w Słomnikach.  Zwycięska drużyna z Czernichowa miała w swoim składzie młodzież z Ukrainy, co nadało mistrzostwom rangę międzynarodową.  Atrakcją imprezy były występy wokalne uczennic naszego liceum: Moniki Chmielarczyk, Pauliny Ożóg i Cecylii Wyroby; pokaz tańca współczesnego w wykonaniu Julii Styrylskiej, choreografia na stepach grupy fitness z klasy I C prowadzonej przez Katarzynę Ścibor oraz lekcja dance, którą poprowadziły: Marysia Stefaniak i Natalia Miętka.                                       

galeria1          galeria2                                                                                                    


 

ROK 2015

XII MISTRZOSTWA POWIATU W NOWOCZESNYCH FORMACH TANECZNYCH - WYNIKI

                        17 kwietnia 2015 roku w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół w Nowoczesnych Formach Tanecznych.  Z przyjemnością informujemy, że drużyna skawińskiego „ogólniaka” w składzie:

Natalia Poskróbek Ic, Małgorzata Surówka Ib, Zuzanna Kowalczyk, Agnieszka Niewolska Ib, Marzena Lelek Ib, Aleksandra Wróblewska Ib podbiła serca publiczności i jury zdobywając  I miejsce!          

W mistrzostwach udział wzięło siedem zespołów tanecznych. Oto wyniki:    
W kategorii Gimnazjada:
I miejsce –  Gimnazjum w Brzeźnicy,
II miejsce – Gimnazjum nr 2 w Skawinie,
III miejsce – Gimnazjum nr 1 w Skawinie,
W kategorii Licealiada: 
I miejsce – Liceum Ogólnokształcące w  Skawinie,
II miejsce – ZSRCKU w Czernichowie,
III miejsce –  ZSTE w Skawinie (I zespól taneczny– Street-Dance),
IV miejsce –   ZSTE w Skawinie (II zespół taneczny),

                                                                                                                                              

    Galeria zdjęć